Program kalisteniki # 216


StreetWorkout WOD 26-09-14

WOD of Calisthenics, w którym oferuję konkretną pracę na ręce i piersi. Zostałem już poproszony na stronie Facebook Litobox (nie wahaj się polubić stronę 😛) o ukierunkowany trening na tych mięśniach, a ponieważ wciąż jestem kontuzjowany w pięcie 😕 jest to doskonale dostosowany WOD!

Wykonaj tak szybko, jak to możliwe:

Uwagi:

  • rodzaj pompy wskazuje położenie dłoni na ziemi. Duże pompy: rozłożone dłonie, pompy diamentowe: dłonie mocno, które tworzą „diament” dotykając kciuka i palca wskazującego;
  • czółenka na przedramionach : ręce są ułożone normalnie, a przedramiona płasko na ziemi, ruch jest szczegółowo wyjaśniony na WOD.

Techniczne: Pamiętaj, aby zachować dobrą technikę, ciało przykryte, klatka piersiowa na ziemi w niskiej pozycji, a ramiona wyciągnięte w wysokiej pozycji.

Jeśli nie możesz podeprzeć

Jeśli pompy są w tej chwili zbyt trudne, postępuj zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi postępu pompy i wybierz łatwiejsze ćwiczenie pompowania na poziomie (nachylenie, 1/2, …).

W zależności od twojego poziomu

Poziom Wykonaj tak szybko, jak to możliwe:
Początkujący 15 normalnych pomp
15 dużych pomp
15 pomp diamentowych
15 pomp przedramion
Średniozaawansowany 30 normalnych pomp
30 dużych pomp
30 pomp diamentowych
30 pomp przedramion
Zaawansowane 50 normalnych pomp
50 dużych pomp
50 pomp diamentowych
50 pomp przedramion

Jak zawsze, w komentarzach podziel się swoim czasem, stylem i wrażeniami. Dziękuję

Powodzenia i miłego weekendu.

Pierre.

Podobała Ci się ta sesja i chcesz iść dalej?

Jeśli podoba Ci się ten styl treningu, odkryj mój Program górnej części ciała HMB (konkretna praca dla pleców, ramion i klatki piersiowej) i szybciej osiągnij swój osobisty cel!

program HMB górnej części ciała