Posiadanie trenera sportowego do postępów w bieganiu – Margaux Lifestyle


W ramach przygotowań do maratonu paryskiego w 2017 r. Wezwałem trenera sportowego Yoanna, który poprowadzi mnie w tej nowej przygodzie. I wyraźnie czułem różnicę między treningiem samym a treningiem z trenerem. Dziś wyjaśnię ci, jak warto trenować trenera sportowego, a zwłaszcza jak go znaleźć.

Przez ponad sześć miesięcy śledził mnie trener sportowy, Yoann, aby móc postępować w bieganiu i ukończyć mój pierwszy maraton. Sześć miesięcy, które pozwoliły mi podjąć to wyzwanie w najpiękniejszy sposób. Ale zwłaszcza sześć miesięcy, które położyły podwaliny pod meteoryt, który nastąpił.

Aby przeczytać „Praca zawsze kończy się opłaceniem // Powrót na wyścigi szkolne 2017

Postęp w biegach dzięki indywidualnemu coachingowi "width =" 1024 "height =" 683 "srcset =" https://www.margauxlifestyle.fr/wp-content/uploads/2018/09/coach-sportif-et-course -à-pied-1.jpg 1024w, https://www.margauxlifestyle.fr/wp-content/uploads/2018/09/coach-sportif-et-course-à-pied-1-300x200.jpg 300w, https : //www.margauxlifestyle.fr/wp-content/uploads/2018/09/coach-sportif-et-course-à-pied-1-768x512.jpg 768w, https://www.margauxlifestyle.fr/wp- content / uploads / 2018/09 / sports-and-running-coach-1-272x182.jpg 272w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 1024px) 100vw, 1024px "data-pin-url =" https: //www.margauxlifestyle.fr/course-a-pied-coaching-individuel/ "data-pin-media =" https://www.margauxlifestyle.fr/wp-content/uploads/2018/09/coach-sportif- et-course-à-pied-1.jpg "data-pin-description =" Postęp w biegach dzięki indywidualnemu coachingowi "/></p>
<p style=2017 był rokiem osobistych sukcesów na wszystkich dystansach. I to dzięki Yoannowi, który wiedział, jak skonfigurować program łączący ćwiczenia biegowe, technikę biegania i budowanie mięśni.

Dlatego jestem przekonany, że praca z trenerem sportowym to bardzo dobry pomysł.

Dlaczego warto trenować trenera sportowego?

Trener sportowy to przede wszystkim profesjonalista sportowy, wyszkolony w różnych technikach biegania, fitnessu lub innej aktywności fizycznej. Ale przede wszystkim jest absolwentem i ma bardzo rozwinięte poczucie słuchania.

Dobry trener sportowy to ktoś, kto potrafi słuchać innych, rozumieć ich potrzeby i dostosowywać się do ich ograniczeń. Będzie w stanie wykazać się psychologią i życzliwością w obliczu trudności napotykanych przez jego ucznia, a także zmotywować go w przypadku spadku motywacji.

Przede wszystkim trener sportowy będzie mógł Ci doradzić, trenować najlepiej, jak to możliwe, aby osiągnąć swoje cele, niezależnie od tego, czy chodzi o utratę wagi, postęp w bieganiu czy przygotowanie wyzwania w życiu. A to, eliminując ryzyko kontuzji z powodu złej techniki treningu lub słabego powrotu do zdrowia.

Postępy w biegach dzięki trenerowi sportowemu "width =" 1024 "height =" 734 "srcset =" https://www.margauxlifestyle.fr/wp-content/uploads/2018/09/coach-sportif-et- course-à-pied-3.jpg 1024w, https://www.margauxlifestyle.fr/wp-content/uploads/2018/09/coach-sportif-et-course-à-pied-3-300x215.jpg 300w, https://www.margauxlifestyle.fr/wp-content/uploads/2018/09/coach-sportif-et-course-à-pied-3-768x551.jpg 768w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 1024px) 100vw , 1024px "data-pin-url =" https://www.margauxlifestyle.fr/course-a-pied-coaching-individuel/ "data-pin-media =" https://www.margauxlifestyle.fr/wp- content / uploads / 2018/09 / sports-and-running-coach-3.jpg "data-pin-description =" Postęp w biegach dzięki trenerowi sportowemu "/></p>
<p style=Trener sportowy będzie mógł powiedzieć ci, kiedy nie robisz wystarczająco dużo, a tym samym zmusić się do przekroczenia siebie. Lub przeciwnie, gdy robisz zbyt wiele i staje się to niebezpieczne dla zdrowia.

Dlatego trener sportowy wypchnie cię ze strefy komfortu, nie przekraczając czerwonej linii, która zagraża Twojemu zdrowiu.

Krótko mówiąc, zrozumiesz, ale dla mnie zatrudnienie usług trenera sportowego jest zawsze dobrym pomysłem. Zwłaszcza, gdy potrzebujesz spersonalizowanej obserwacji ze względu na określoną kondycję fizyczną lub cel sportowy, który wymaga bardzo dobrego przygotowania.

Ale jak znaleźć swojego domowego trenera sportowego?

Ustne zwykle działa całkiem dobrze. Ale kiedy twoja świta absolutnie nie jest sportowa, natychmiast staje się bardziej skomplikowana. Lub gdy szukasz trenera sportowego o bardzo specyficznych umiejętnościach.

Ownsport pozwoli ci znaleźć rzadką perłę w pobliżu. Jest to domowa agencja trenerów sportowych „Personal Services”. Ownsport działa jak katalog geograficzny i pozwala znaleźć trenera sportowego pośród 5000 zarejestrowanych profesjonalistów sportowych.

Wystarczy wpisać swoje miasto w pasku wyszukiwania, aby znaleźć wszystkie profile publiczne trenerów tam pracujących. Jeśli chcesz pójść dalej i zobaczyć więcej profili, możesz skontaktować się z obsługą klienta Ownsport pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Dołożą wszelkich starań, aby znaleźć odpowiedniego trenera dla twoich potrzeb, celów i ograniczeń.

Znajdziesz również na stronie Ownsport dobrze zbudowaną sekcję blogów oferującą wiele porady sportowe jak również wielu ćwiczenia biegowe.

Postępy w biegach dzięki trenerowi sportowemu "width =" 1024 "height =" 683 "srcset =" https://www.margauxlifestyle.fr/wp-content/uploads/2018/09/coach-sportif-et- course-à-pied-4.jpg 1024w, https://www.margauxlifestyle.fr/wp-content/uploads/2018/09/coach-sportif-et-course-à-pied-4-300x200.jpg 300w, https://www.margauxlifestyle.fr/wp-content/uploads/2018/09/coach-sportif-et-course-à-pied-4-768x512.jpg 768w, https://www.margauxlifestyle.fr/wp -content / uploads / 2018/09 / sports-and-running-coach-4-272x182.jpg 272w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 1024px) 100vw, 1024px "data-pin-url =" https : //www.margauxlifestyle.fr/course-a-pied-coaching-individuel/ "data-pin-media =" https://www.margauxlifestyle.fr/wp-content/uploads/2018/09/coach-sportif -et-course-à-pied-4.jpg "data-pin-description =" Postęp w biegach dzięki trenerowi sportowemu "/></p>
<p style=Dużą zaletą Ownsport jest to, że będąc uznanym przez państwowe „Usługi osobiste”, zyskujesz 50% ulgi podatkowej, co pod koniec roku zmniejsza rachunki za „autokar”. sportowy ”o połowę. I nie będziemy kłamać, aspekt finansowy często stanowi problem. Korzystanie z usług domowego trenera sportu nie jest niestety luksusem w zasięgu wszystkich budżetów.

Dzięki temu odliczeniu podatku możesz mieć w domu trenera sportowego od 19 € za godzinę. Ceny oczywiście spadają w zależności od liczby zakupionych godzin.

A ty Czy kiedykolwiek używałeś trenera sportowego, aby robić postępy i osiągać swoje cele?

Aby uzyskać więcej informacji na temat Ownsport: https://www.ownsport.fr

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, przypnij go! ⬇️

Śledź:

Margaux Lifestyle

Zupełnie zwyczajna młoda kobieta, która postanowiła uczynić swoje życie wyjątkowym poprzez sport, blogowanie i udostępnianie! Życie, które chce jeść pełnymi zębami! Biegacz, chodzik, fitgirl, praktykantka … Żyję życiem z prędkością 200 km / h!