Badaj kobiety w mądrzejszych pośladkach


Kobieta z tyłu w strój kąpielowy

Kiedy mężczyźni patrzą na tyłek kobiety, czy uważają ją za mądrą?

Może niewłaściwie pożycza im złe intencje? Rzeczywiście, według badań przeprowadzonych w Oksfordzie, im bardziej okrągłe są pośladki kobiety, tym mądrzejsza będzie. Skorzystałaby nawet z ochronnego wpływu tego zapasowego tłuszczu na swoje zdrowie!
Nazywamy to walcem, grzbietową, prozą, petardą, tyłkiem, bochenkami, tyłkiem, piłką … jak nam się podoba, ale o kobiecych plecach mówi się dużo.
The magazynowanie tłuszczu w biodrach i pośladkach byłyby zaprogramowane genetycznie i nie miałyby nic wspólnego z bogatszą dietą.

Mądrzejszy dzięki Omega 3!

Według badań z Kalifornii i Pittsburga kobiety o szczupłej talii, szerokich biodrach i okrągłych pośladkach są również intelektualnie jaśniejsze.
To by było nadmiar omega 3 odpowiedzialny, ponieważ ten kwas tłuszczowy jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mózgu, więc ci, którzy mają rezerwy, są lepiej wyposażeni niż przeciętni!

Ale także w lepszym zdrowiu:

To przechowywanie umożliwia metabolizowanie tłuszczów i cukrów poprzez wyzwalanie produkcji niezbędnych hormonów i zmniejsza ryzyko cukrzycy często związane ze składowaniem w jamie brzusznej. To tajne przechowywanie uchroniłoby je przed przewlekłymi chorobami, takimi jak nadmiar cholesterolu lub glukozy.
Większe pośladki są również związane z wysokim poziomem leptyny, która reguluje wagę i adiponektyna o właściwościach przeciwzapalnych, przeciwcukrzycowych i ochronnych na poziomie sercowo-naczyniowym.
Rolą tego tłuszczu przechowywanego w pośladkach byłby prawdziwy długoterminowy rezerwuar dobrych kwasów tłuszczowych chroniących zdrowie, w przeciwieństwie do tłuszczu ektopowego (umieszczonego w jamie brzusznej i narządach)
To badanie nie jest fałszywe, ponieważ zostało przeprowadzone przez profesora Konstantinosa Manolopoulosa z University of Oxford na próbie 16 000 kobiet.

Nie wszyscy eksperci są zgodni … wydaje się, że niektóre przedmioty badań fascynują ich bardziej niż inne i zachęcają do powrotu do pracy …
Dziewczyny z pulchnymi pośladkami są nie tylko bardziej seksowne i zdrowsze, ale także potrafią zrozumieć rzeczy, które inni ignorują.
W każdym razie, wybrzuszone pośladki i ołów w głowie, to się nazywa „posiadanie tyłka”!

Fałszywe tyłki i protezy powstrzymują się, ponieważ inteligencja ma tylko prawdziwe okrągłe pośladki, zaprogramowane genetycznie! Jeśli okrągłe pośladki są genetyczne, mają wybrzuszony i muskularny tyłek, to działa, panie, twoje pośladki! Znajdź nasze specjalne programy treningu siłowego pośladków!

Źródło Oxford Centre for Diabetes, Endocrinology and Metabolism, University of Oxford, Oxford, Wielka Brytania. konstantinos.manolopoulos @ ocdem.ox.ac.uk
Czy utrata tłuszczu pośladkowo-udowego poprzez dietę i ćwiczenia pogarsza zdrowie metaboliczne? [Int J Obes (Lond). 2010]. Zdjęcie Missreeef.